Rowerki dziecięce i trójkołowe

Baby Trike - Rośnie wraz z dzieckiem

 

 

Baby Trike jest wiodącym producentem i dystrybutorem rowerków dziecięcych, które dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom mogąbyć wiernym towarzyszem podczas wielu etapów rozwoju dziecka.

 

Projektanci Baby Trike zadbali o to, aby konstrukcję trójkołowego rowerka można było łatwo dopasować do rosnących możliwości i potrzeb jego małego użytkownika. Trójkołowiec przypominający początkowo wózek spacerowy w ostatniej fazie użytkowania jest pojazdem samodzielnie napędzanym i sterowanym przez dzieci. Rowerki Baby Trike doskonale spisują się we wszystkich etapach życia dziecka od niemowlaka do przedszkolaka.

 

To nie przypadek, że firma Baby Trike stworzyła rowerek, którego projekt od początku zawierał innowacyjne rozwiązania a jednocześnie zakładał proste użytkowanie. Firma Baby Trike od lat specjalizuje się w produkcji rowerków dla dzieci. Jej produkty poddawane są badaniom i certyfikowane przez czołowe laboratoria na świecie i spełniają najsurowsze normy jakościowe rowerków trójkołowych i zabawek. Chronione są też patentami i znakami towarowymi. Innowacyjne podejście i niesłychane poczucie odpowiedzialności uwidacznia się w wielu elementach rowerka Baby Trike.
Produkty Baby Trike cieszą się uznaniem na całym świecie.

 

Rowerki Baby Trike rosną nie tylko razem z korzystającym z niego dzieckiem ale i wraz z napływającymi do producenta informacjami od użytkowników. Dzięku nim zespół inżynierów Baby Trike wciaż udoskonala swoje produkty.

 

 

 

 

Loga